KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

Zpěvák Petr Kolář vystoupí v Domě kultury v Kroměříži

Autor: Robert Rohál | Středa 9.9.2015 Zajímavé akce

Hity i novinky, rock i pop nebo baladu či muzikálovou melodii - to všechno předvede na svém vystoupení v Domě kultury v Kroměříži zpěvák Petr Kolář se svou kapelou. Koncert interpreta, který se lehce pohybuje v několika žánrových proudech, proběhne 23. září.

Petr Kolář s kapelou vystoupí 23. září 2015 v Dome kultury v Kroměříži

Petr Kolář s kapelou vystoupí 23. září 2015 v Dome kultury v Kroměříži

Populární zpěvák Petr Kolář (ročník 1967), který je doma v popu, rocku i muzikálech, si během své kariéry zazpíval s celou řadou rockových kapel (Precedens, Arakain). Věnuje se nejrůznějším hudebním i muzikálovým projektům, hojně koncertuje. Stejně tak se zapojil i do několika charitativních projektů.

Na svém kroměřížském koncertě představí nejen svou doprovodnou kapelu, ale především svůj současný repertoár. Vedle toho však nebudou chybět ani osvědčené hity (Ještě že tě lásko mám, Jednou nebe zavolá, Navzdory hříchům, Daruj mi chvíli) nebo několik hudebních perel ze zahraniční produkce (Šípková Růženka, Something), které má rád a které mu navíc i sedí.

A co poslouchá sám zpěvák, jakou má rád muziku?

„Poslouchám úplně všechno,” tvrdí Petr Kolář. „Doma mám obrovskou fonotéku a diskotéku a líbí se mi kdeco. Možná i proto jsem přežil deset let v téhle branži. Když jsem přišel v roce 1994 do Prahy, vůbec jsem nevěděl, co budu dělat. Začal jsem tenkrát dělat na reklamách a zpíval jsem ve sborech slavnějších kolegů. Jsem universální muzikant. Myslím si, že zazpívám úplně všechno a to i díky tomu, že úplně všechno poslouchám.”

Během posledních let nabídl svému publikum nespočet zajímavých písní, muzikálových rolí (po účasti v titulech jako Dracula, Krysař, Vlasy, Hamlet nebo Tři mušketýři ho můžeme v současné době vidět v muzikálovém hitu Mama Mia!) i duetů, které nazpíval s Leonou Machálkovou (Den, kdy se vrátí láska k nám) nebo Helenou Vondráčkovou (Muž z La Manchy). K pozoruhodným úspěchům z poslední doby patří rozhodně jeho CD a DVD se záznamem jeho akustické show v pražském Paláci Žofín.
Nezaujme vás některá z nabídek?

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

6390,-Kč

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Zobrazit všechny nabídky