KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

Pro pořadatele

Pořádáte v Kroměříži akci?

Přidejte ji zdarma do otevřené databáze akcí v Kroměříži.

Pořádáte akce v Kroměříži pravidelně?

Napište nám na mail info@mojekromeriz.cz a můžeme probrat podrobnosti spolupráce. Dlouhodobější partneři od nás dostanou přístupové údaje a mohou své akce spravovat v administraci.

Potřebujete vaši akci zviditelnt?

Nabízíme možnost zvýraznění vaší akce na našem portále. Pro více informací nás prosím kontaktujte na e-mail: info@mojekromeriz.cz

Náš grafik vám za cenu 2000 Kč vytvoří plakát na akci.

Chcete mít profesionální fotoreportáž z akce?

Fotoreportáž zdarma: Koná se zajímavá akce. Náš fotograf má zrovna čas. Nafotí akci (20 fotek). Fotky zveřejníme v magazínu. Vy si můžete článek s fotogalerií nasdílet. (Dopředu nebudete vědět, zda bude akce nafocená)

Fotoreportáž za 500 Kč: Koná se zajímavá akce, náš fotograf má zrovna čas, nafotí akci (20 fotek). Fotky zveřejníme v magazínu. Vy se pak ozvete, že o fotky máte zájem a po zaplacení dostanete na mail odkaz ke stažení 20 fotek ve velkém rozlišení bez vodoznaku a můžete je využít na vašem webu nebo kdekoliv jinde. (Dopředu nebudete vědět, zda bude akce nafocená)

Fotoreportáž od 1000 Kč: Chcete mít jistotu, že náš fotograf akci nafotí? Dopředu se s ním domluvíte. Fotograf dle dohody nafotí akci. Fotky zveřejníme v magazínu. Vy dostanete výstup 20+ fotek ve velkém rozlišení bez vodoznaku a můžete se využít na vašem webu nebo kdekoliv jinde.