KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

Srpen v Nadsklepí a v letním kině ve znamení žánrových legend

Autor: Kino Nadsklepí | Pondělí 1.8.2016 Zajímavé akce

Druhá polovina prázdnin bude v Nadsklepí a na Starém pivovaře věnována zejména těm nejznámějším filmům různých žánrů a také velkým premiérám. Nezapomínáme samozřejmě ani na nejmenší, kterým v rámci bijásku nabídneme hrané i animované snímky.

LETNÍ KINO

V srpnu je pro milovníky kina pod hvězdami připraveno 6 filmových titulů. Hned v úterý 2. 8. začínáme posledním dílem kultovní sci-fi ságy Star Wars, po třiceti letech od původní trilogie se dozvíme osudy oblíbených postav a poznáme i nějaké další. Star Wars: Síla se probouzí promítáme již od 20.30 (stejně jako všechny srpnové projekce letního kina).

Star wars

V pátek 5. 8. jsme ve spolupráci s SZMK připravili Letní kino na Bajdě. Zdarma můžete ve 20.30 přijít na akční podívanou Rychle a zběsile 7 z minulého roku. Návštěvníci si budou moci užít nočního koupání, takže doporučujeme lehátka s sebou a můžete sledovat film přímo z bazénu.
Jestliže se Vám líbili Vratné lahve, máte rádi Jiřího Bartošku nebo jestli jste strávili roky v manželství, určitě přijďte 9. 8. na nádvoří Starého pivovaru na novou českou komedii Teorie tygra. V dalších rolích se objeví také Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Havelka, Jakub Kohák či Iva Janžurová.
Další úterý 16. 8. se budete v letním kině bát. Na přání diváků jsme do programu zařadili výborný horor z roku 2013 V zajetí démonů, který vypráví hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří byli pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami.
Lžičky z NDR, rozdíl mezi noky a bramborovými knedlíčky, medvěd Kodiak, či nešvar s ošklivými slovíčky. Určitě už jste je viděli mnohokrát, ale tato klasika nikdy nezklame, natož potom s pivem v ruce v letním kině. 23. 8. ve 20.30 promítáme Pelíšky.
Na 30. 8. byla původně do programu letního kina plánována premiéra filmu Bratříček Karel, ta však byla přesunuta na listopad. Proto Vám nabízíme možnost hlasovat o film, který chcete vidět v rámci zakončení letošní sezóny letního kina na Starém pivovaře! Na adrese www.filmjukebox.cz můžete vybírat z pěti snímků, které jsou jako stvořené pro sledování pod letní noční oblohou: Amy, Love song, Nedotknutelní, Rivalové, Starci na chmelu.

Hlasujte do 21/8 23.59.

TERMINÁTOR

V rámci cyklu Kultovky v Nadsklepí, který Vám od letošního února nabízí ty nejznámější filmy světové kinematografie, promítneme ve středu 10. 8. ve 20.30 legendu sci-fi žánru z roku 1984, Terminátor. Snímek vypráví příběh o zabijáckém stroji v podání Arnolda Schwarzeneggera, který je vyslán z roku 2029 do Los Angeles roku 1984 s cílem zabít Sarah Connorovou…

Terminátor

PREMIÉRY

V Nadsklepí můžete v průběhu srpna vidět také mnoho zajímavých premiér. Od 4. 8. například dlouho očekávaný film o skupině antihrdinů Sebevražedný oddíl, v němž se blísknou Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Viola Davis či Cara Delevingne. Uvedeme ho ve verzích 2D i 3D.
O týden později se v napínavém thrilleru Mělčiny utká v boji o život se žralokem surfařka Blake Lively.
Posádka hvězdné lodi U. S. S. Enterprise se znovu vydává zkoumat nejvzdálenější kouty vesmíru ve snímku Star Trek: Do neznáma od 18. 8., a to ve 2D i ve 3D.
Remake slavného akčního filmu o Ben Hurovi, který je shodou nešťastných událostí odsouzen na galeje, a musí si svoji svobodu vybojovat v šíleném závodu čtyřspřeží, uvedeme v premiéře od 25. 8. ve 2D i 3D.

Mělčina

BIJÁSKY

V srpnu je pro menší i větší diváky připraveno několik nových dětských a rodinných filmů. V neděli 7. 8.15.30 začínáme s rodinným filmem Děda, který nám poskytne tajemnou exkurzi historií starého Valašska od jara až do zimy.
Od 12. 8. uvedeme v pěti projekcích animovaný snímek o tom, co naši čtyřnozí společníci provádějí, když zrovna nejsme doma. Tajný život mazlíčků je film, který potěší děti i dospělé.
Nová rodinná komedie Zdeňka Trošky o rodině strašidel, které jsou nucené zapojit se do života běžných smrtelníků a najít si práci. Strašidla promítneme třikrát od 19. do 21. srpna.
Posledním srpnovým bijáskem je hraný film o desetiletém Petovi, který žije v lesích se záhadným drakem jménem Elliot. Můj kamarád drak hrajeme 27. 8. ve 3D a o den později ve 2D.

Více informací o programu kina na www.dk-kromeriz.cz/kino.


Nezaujme vás některá z nabídek?

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

6390,-Kč

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Zobrazit všechny nabídky