MAGAZÍN

Když jsem já sloužil to první léto ... aneb co vše běhalo po dvoře

Středa 1.3.2017 | Autor: Muzeum Kroměřížska Zajímavé akce

Všechna zvířátka, která si jinoch vysloužil, jak se zpívá v písničce, uvidíte i na nové výstavě Muzea Kroměřížska. Jak to vypadalo v minulosti na venkovském dvoře a co vše se tam dělo – pro mnohé děti to bude objevení dosud neznámého světa.

Přečíst celý článek

Procestujte svět v Nadsklepí

Čtvrtek 9.2.2017 | Autor: Kristýna Malíková Zajímavé akce

Kino Nadsklepí si na letošní jaro připravilo několik zajímavých akcí, které Vám představí celý svět. Cyklus, který bude probíhat od února do dubna, Vás zavede do celého světa pomocí cestovatelských přednášek, výstav, filmů a třeba i japonského divadla.

Přečíst celý článek

Advent na radničním dvoře láká na chutě, vůně a zážitky

Pondělí 21.11.2016 | Autor: Město Kroměříž Zajímavé akce

Předvánoční pohoda a kouzelná atmosféra… To je to hlavní, na co bude letošní Advent na radnici v období od 12. do 17. prosince lákat návštěvníky. Kromě bohaté nabídky dobrot k ochutnání, zahřátí i odnesení domů budou k dispozici prodejní stánky s vánočními dárky a výzdobou, jejichž sortiment se bude postupně obměňovat. Pořadatelé pamatovali také na ty, kteří si chtějí odnést zážitky, a připravili každodenní hudební program, promítání zimního kina, workshopy pro malé i velké, umělé kluziště a hromadu sněhu.

Přečíst celý článek

Festival Týden vědy a techniky AV ČR 2016 v Kroměříži

Středa 19.10.2016 | Autor: Bc. Denisa Žežulková Zajímavé akce

Vstupte za hranice známého! V pořadí již 16. ročník vědeckého festivalu Týden vědy a techniky AV ČR zaplaví od 1. do 13. listopadu celou republiku. Výjimkou nebude ani Zlínský kraj, kde budou probíhat přednášky, výstavy, science show, filmové projekce či exkurze.

Přečíst celý článek

Srpen v Nadsklepí a v letním kině ve znamení žánrových legend

Pondělí 1.8.2016 | Autor: Kino Nadsklepí Zajímavé akce

Druhá polovina prázdnin bude v Nadsklepí a na Starém pivovaře věnována zejména těm nejznámějším filmům různých žánrů a také velkým premiérám. Nezapomínáme samozřejmě ani na nejmenší, kterým v rámci bijásku nabídneme hrané i animované snímky.

Přečíst celý článek


Nezaujme vás některá z nabídek?

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Degustační menu

Radniční sklípek

Ochutnejte naši gastronomii v komplexně sestaveném čtyřchodovém menu.

395,-Kč

Zobrazit všechny nabídky