KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

ZPĚT DO NABÍDKY: Co dělat

Centrum jógy a umění Slon

Centrum jógy a umění Slon

Studio Samadhi Jóga Kroměříž nabízí svým klientům lekce jógy pro začátečníky i pokročilé. Hodiny jsou vedeny v pomalém, ale i v rychlejším, dynamičtějším rytmu. Každý klient si zde může vybrat, jaký druh jógy mu bude vyhovovat. Pro klienty, kteří preferují soukromí, jsou nabízeny soukromé lekce. Stejně tak pro skupinu klientů, kteří chtějí mít uzavřenou skupinu. Velmi oblíbené jsou lekce jógy pro děti. Připraveny jsou lekce i pro budoucí maminky. Studio je krásné, útulné, nabité pozitivní energií a lekce jsou vedeny pod vedením kvalifikovaných lektorek. Kromě standardních lekcí jógy studio nabízí hodiny zaměřené na posílení celého těla jako je Pilates, Jógalates. V neposlední řadě velmi oblíbené lekce fly jógy, kde můžete zažít stav beztíže J. Pro ty, kteří nemají rádi výšky je připravena lekce v nízké síti. Nově jsme pro Vás otevřeli také lekce HOT JÓGY, která se cvičí ve vytopeném sále. Tyto lekce detoxikují náš organismus, čistí pleť, odbourávají stres, pročistí a rozproudí lymfatický systém. V případě slunečného a teplého počasí využíváme překrásné soukromé zahrady. Klienti tak z každé hodiny odcházejí příjemně naladěni a odpočatí.

Studio připravuje pro své klienty i speciální akce, např. jógové pobyty, workshopy se zajímavými lidmi, příměstské tábory pro děti s angličtinou, které jsou vedeny zkušenými lektorkami a rodilým mluvčím z Anglie, kreativní tvoření pro naše nejmenší.

Studio je vzdušné, světlé s překrásným výhledem do zahrady. Je zde možné také bezproblémově zaparkovat auto či kolo a postaráme se Vám též o hlídání Vašich dětí po dobu lekce.

Naše studio neustále rozšiřuje a zkvalitňuje své služby a tak nabízíme další otevřené lekce pro maminky i nastávající maminky. Lekce "Tanec pro maminky s miminky v šátku" jsou vhodné i pro nastávající maminky, které zatím své miminko nosí v bříšku. Dále jsme naše služby rozšířili o masáže v krásném, pohodovém prostředí plném relaxace a odpočinku. Přijďte se k nám podívat a užít si zaslouženého klidu a relaxace.


Fotogalerie


Nahlásit neaktuální obsah
Odkaz na velkou mapu

Adresa:
Chobot 1514
Kroměříž

Telefon: +420 608 077 365
Email: info@jogakromeriz.cz

Otevírací doba

dle aktuálního rozvrhu lekcí