KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

ZPĚT DO NABÍDKY: Co dělat

Letiště Kroměříž

Letiště Kroměříž, ležící na jihovýchodním okraji města, je snadno dosažitelné nejen autem, ale pro dopravu sem můžete použít i vlak. Vlaková stanice Kroměříž - Oskol je vzdálená pouhých 550 metrů od letištních budov.

I když letiště Kroměříž patří mezi menší regionální letiště s travnatou přistávací a vzletovou dráhou o délce 770 x 30 metrů, o víkendech zde panuje čilý ruch. Pozorovat můžete nejen klasická motorová letadla, ale i množství bezmotorových větroňů a příležitostně zde můžete natrefit i na letecké modeláře s funkčními modely, postavenými podle existujících větších letadel. 


Vyhlídkové lety z letiště Kroměříž

Pro všechny zájemce o létání jsou v Kroměříži připravena letadla Cessna 172 a NG4 UL. Větší Cessna 172 je snad nejrozšířenějším typem letadla na celém světě.

Tento spolehlivý stroj americké výroby dokáže pojmout na svoji palubu jednoho pilota a tři pasažéry, přičemž cestující sedící vepředu vedle pilota, má díky zdvojenému řízení možnost, si během letu také vyzkoušet pilotáž legendární Cessny 172. Druhé letadlo, které máme v nabídce na letišti Kroměříž je moderní ultralehký letoun NG4. S místem pro dva pasažéry (pilot a jeden cestující/žák) je NG4 určen převážně pro výcvikové a seznamovací lety, ale stejně tak si v něm můžete užít i příjemný vyhlídkový let.

Darujte adrenalinový zážitek, který vydrží celý žvot

 PROGRAM:

09:00

Nahlásit neaktuální obsah
Odkaz na velkou mapu

Adresa:
Na Hrázi 1148
Kroměříž