KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

Procestujte svět s Domem kultury (Jaro 2021)

Místo: Kino Nadsklepí
Více informací:
Odkaz na stránky akce
Termíny akce:

Cyklus "Procestujte svět s Domem kultury" se zaměřuje na čím dál tím oblíbenější cestovatelské přednášky. Kvůli koronavirové krizi se řada přednášek přesunula z podzimních termínů právě do těch jarních. Kromě Domu kultury a kina Nadsklepí přibyl pro cyklus besed další prostor - Klub Starý pivovar

25. února v 18:00 odstartuje v kině Nadsklepí jarní cyklus dvojice pivařů, kteří si říkají Beer with Travel. Ti počátkem loňského roku podnikli cestu s názvem "Expedice Lenka" na podporu desetileté holčičky, která trpí těžkou formou autismu. 3. března v 18:00 proběhne přednáška přesunutá z loňského podzimu - v Klubu Starý pivovar se představí Marek Jelínek jako "Dobroběžník v Africe". Klub Starý pivovar navštíví 17. března v 18:00 i Jan Husák, který bude poutavě hovořit o Skotsku jakožto o Magickém severu Velké Británie. 

Trojice přednášek v Klubu Starý pivovar uzavře 7. dubna v 18:00 s tématem "Balkán: krásný, tajemný, známý a přívětivý" cestovatel David Hainall. 28. dubna v 18:00 pak taktéž v kině Nadsklepí představí svůj nový projekt "77 neuvěřitelných míst Evropy" známá Hana Machalová a vše zakončí 4. května od 18:00 v Divadelním sále Domu kultury Jiří Kolbaba, který přijede se svou oblíbenou cestovatelskou přednáškou "Ostrov Bali - Můj druhý domov". Poslední dvě cestovatelské přednášky jsou přeložené ze zrušených podzimních termínů. 

Změna programu vyhrazena. 


Nezaujme vás některá z nabídek?

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

5500,-Kč

Zobrazit všechny nabídky