KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

Šíleně smrtonosné Vánoce

Místo: Kino Nadsklepí
Cena: 250 Kč
zahájení předprodeje 23. 10. 2023
Více informací:
Odkaz na stránky akce
Akce už proběhla
Ukázat i minulé termíny Skrýt minulé termíny
18:30

Nalaďte se první adventní víkend vánočně a dorazte prožít netradiční předvánoční večer v režii geekovského portálu Nerdopolis, který slaví 3. narozeniny.

Speciální vánoční filmový kvíz (50 Kč/osoba) - 17:00 

Ležíte během Vánoc u televize a znáte všechny vánoční fláky? Chcete si své filmové znalosti ověřit? Ať už sami, nebo v týmu maximálně o 4 lidech změřte síly s ostatními zábavném filmovém kvízu o ceny.

Předběžné přihlášky s názvem týmu a počtem členů posílejte na info@nerdopolis.cz. Na kvíz bude možné dorazit i bez přihlášení, pro lepší představu o počtu účastníků ale raději dejte vědět předem. Ceny do soutěže věnovaly nakladatelství Epocha a e-shop s plakáty a dárky Posters.cz.

Smrtonosná past (150 Kč) – 18:30

Děti by nechápaly, dámy by možná nesouhlasily, ale všichni chlapi se shodnou, že Vánoce začnou až v momentě, kdy Hans Gruber spadne z Nakatomi plaza. Přijďte si připomenout jeden z nejlepších vánočních filmů všech dob.

Šílená noc (150 Kč) – 21:00

Nová variace na legendární Smrtonosnou past má punc novodobé drsňácké vánoční kultovky. Vyžilý a cynický Santa Claus s tváří Davida Harboura se ocitne v domě, kde nebezpeční ozbrojenci drží jako rukojmí celou rodinu. Jelikož tenhle Santa není žádný roztomilý dědouš, ale životem unavený chlap, který se s nikým a ničím nese*e, tak tahle vánoční noc bude šílená!

Oběma projekcím předchází program v podobě humorné přednášky se zajímavými fakty o filmech od Nerdopolis. Vstup na oba filmy lze koupit ve zvýhodněném balíčku za 250 Kč. Kvíz není v ceně balíčku. 

Šíleně smrtonosné Vánoce

Nezaujme vás některá z nabídek?

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

6390,-Kč

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Zobrazit všechny nabídky