Kroměřížská amatérská hokejová liga

Místo: Zimní stadion
Vstup zdarma
Více informací:
Odkaz na stránky akce
Termíny akce:
(AHK Kroměříž – Rebels)
20:00
(HC Kvasice – HC Senators)
21:40
(HC Morkovice – Red Devils)
20:00
(HC Rymice Bulls – HC Žopy)
16:00
(HC Jiskra Chropyně – HC Spartak Hulín)
17:40
(Buldok Otrokovice – HC Rychlov)
19:45
(HC Senators – HC Morkovice)
20:00
(Rebels – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(Red Devils – HC Rymice Bulls)
21:40
(HC Rychlov – RHL Přerov)
20:00
(HC Spartak Hulín – Buldok Otrokovice)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Lobodice)
19:45
(HC Žopy – AHK Kroměříž)
21:30
Ukázat i minulé termíny Skrýt minulé termíny
(RHL Přerov – HC TJ Sokol Tovačov)
21:15
(Rebels – Buldok Otrokovice)
21:30
(HC Žopy – HC Jiskra Chropyně)
19:45
(HC Lobodice – HC Rychlov)
21:40
(RHL Přerov – HC Spartak Hulín)
20:00
(AHK Kroměříž – Red Devils)
21:40
(HC Rymice Bulls – HC Senators)
20:00
(HC Morkovice vs. HC Kvasice)
20:00
(HC Rychlov vs. HC TJ Sokol Tovačov)
19:45
(HC Senators vs. AHK Kroměříž)
17:40
(Red Devils vs. HC Jiskra Chropyně)
16:00
(HC Žopy vs. Buldok Otrokovice)
21:40
(HC Spartak Hulín vs. HC Lobodice)
20:00
(Rebels vs. RHL Přerov)
21:40
(HC Kvasice vs. HC Rymice Bulls)
20:00
(Buldok Otrokovice – Red Devils)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – HC Senators)
21:30
(HC Lobodice – Rebels)
19:45
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Spartak Hulín)
21:40
(HC Kvasice – AHK Kroměříž)
20:00
(HC Žopy – RHL Přerov)
21:40
(HC Rymice Bulls – HC Morkovice)
20:00
(HC Senators – Buldok Otrokovice)
20:00
(HC Kvasice – HC Jiskra Chropyně)
19:45
(Red Devils – RHL Přerov)
17:40
(HC Rychlov – HC Spartak Hulín)
16:00
(HC TJ Sokol Tovačov – Rebels)
21:00
(HC Žopy – HC Lobodice)
19:15
(HC MORKOVICE – AHK Kroměříž)
21:40
(RHL Přerov – HC Senators)
20:00
(Buldok Otrokovice – HC Kvasice)
20:00
(HC Lobodice – Red Devils)
21:40
(HC Rychlov – Rebels)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Žopy)
21:40
(HC Jiskra Chropyně – HC Morkovice)
20:00
(AHK Kroměříž – HC Rymice Bulls)
21:40
(HC Senators – HC Lobodice)
20:00
(HC Žopy – HC Rychlov)
20:00
(HC Kvasice – RHL Přerov)
20:30
(Rebels – HC Spartak Hulín)
18:45
(Red Devils – HC TJ Sokol Tovačov)
16:40
(HC Morkovice – Buldok Otrokovice)
15:00
(HC Rymice Bulls – HC Jiskra Chropyně)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Senators)
20:00
(HC Rychlov – Red Devils)
21:40
(HC Spartak Hulín – HC Žopy)
20:00
(HC Lobodice – HC Kvasice)
20:00
(RHL Přerov – HC Morkovice)
21:45
(Buldok Otrokovice – HC Rymice Bulls)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – AHK Kroměříž)
20:00
(HC Senators – HC Rychlov)
21:40
(HC Žopy – Rebels)
20:00
(HC Kvasice – HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(AHK Kroměříž – Buldok Otrokovice)
20:45
(HC Morkovice – HC Lobodice)
18:40
(HC Rymice Bulls – RHL Přerov)
17:00
(Red Devils – HC Spartak Hulín)
20:20
(RHL Přerov – AHK Kroměříž)
18:45
(Buldok Otrokovice – HC Jiskra Chropyně)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Morkovice)
20:00
(HC Senators – HC Spartak Hulín)
20:00
(Rebels – Red Devils)
20:00
(HC Rychlov – HC Kvasice)
21:40
(HC Lobodice – HC Rymice Bulls)
20:00
(Red Devils – HC Žopy)
20:00
(HC Morkovice – HC Rychlov)
20:00
(HC Rymice Bulls – HC TJ Sokol Tovačov)
21:45
(AHK Kroměříž – HC Lobodice)
19:45
(HC Jiskra Chropyně – RHL Přerov)
18:00
(HC Senators – Rebels)
21:45
(Red Devils – HC Žopy)
20:00
(HC Kvasice – HC Spartak Hulín)
21:45
(HC Žopy – HC Senators)
20:00
(HC Rychlov – HC Rymice Bulls)
20:45
(HC Spartak Hulín – HC Morkovice)
20:00
(RHL Přerov – Buldok Otrokovice)
19:45
(Rebels – HC Kvasice)
17:40
(HC TJ Sokol Tovačov – AHK Kroměříž)
16:00
(HC Lobodice – HC Jiskra Chropyně)
21:30
(HC Senators – Red Devils)
19:45
(HC Rymice Bulls – HC Spartak Hulín)
14:15
(HC Kvasice – HC Žopy)
21:40
(AHK Kroměříž – HC Rychlov)
20:00
(HC Morkovice – Rebels)
21:40
(HC Jiskra Chropyně – HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(Buldok Otrokovice – HC Lobodice)
20:45
(HC Spartak Hulín – AHK Kroměříž)
20:00
(HC Lobodice – RHL Přerov)
20:15
(HC TJ Sokol Tovačov – Buldok Otrokovice)
18:10
(HC Rychlov – HC Jiskra Chropyně)
16:30
(Rebels – HC Rymice Bulls)
12:45
(HC Žopy – HC Morkovice)
10:40
(Red Devils – HC Kvasice)
09:00
(HC Žopy – HC Jiskra Chropyně)
19:00
(Kačeři Tlumačov – Buldok Otrokovice)
17:20
(HC Rychlov – Rebels)
15:30
(Rebels – HC Spartak Hulín)
21:55
(HC Žopy – Buldok Otrokovice)
20:15
(Rebels – HC Spartak Hulín)
21:10
(HC Rychlov – HC Rymice Bulls)
19:30
(HC Jiskra Chropyně – Kačeři Tlumačov)
21:40
(HC Žopy – Buldok Otrokovice)
20:00
(Kačeři Tlumačov – HC Jiskra Chropyně)
19:40
(HC Žopy – Buldok Otrokovice)
18:00
(HC Rychlov vs. HC Rymice Bulls)
21:40
(Rebels vs. HC Spartak Hulín)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – AHK Kroměříž)
21:15
(HC Žopy – HC TJ Sokol Tovačov)
21:40
(HC Senators – HC Spartak Hulín)
20:00
(AHK Kroměříž – HC Jiskra Chropyně)
20:40
(RHL Přerov – Kačeři Tlumačov)
19:00
(Buldok Otrokovice – HC Morkovice)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Žopy)
20:00
(HC Rymice Bulls vs. HC Lobodice)
20:30
(Red Devils vs. HC Rychlov)
21:40
(HC Kvasice vs. Rebels)
21:40
(HC Senators vs. HC Spartak Hulín)
20:00
(HC Morkovice vs. Buldok Otrokovice)
20:25
(Kačeři Tlumačov vs. RHL Přerov)
18:45
(HC Jiskra Chropyně vs. AHK Kroměříž)
20:40
(HC Žopy vs. HC TJ Sokol Tovačov)
19:00
(HC Rychlov – Red Devils)
20:20
(Rebels – HC Kvasice)
18:40
(HC Senators – HC Spartak Hulín)
17:00
(HC Lobodice – HC Rymice Bulls)
15:15
(HC Žopy vs. AHK Kroměříž)
18:00
(HC Rymice Bulls vs. HC Lobodice)
21:40
(Buldok Otrokovice vs. RHL Přerov)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov vs. HC Morkovice)
21:55
(HC Spartak Hulín vs. HC Kvasice)
20:15
(HC Jiskra Chropyně vs. Kačeři Tlumačov)
21:40
(HC Rychlov vs. HC Senators)
21:40
(Rebels vs. Red Devils)
20:00
(RHL Přerov – HC Jiskra Chropyně)
21:10
(Kačeři Tlumačov – HC TJ Sokol Tovačov)
19:30
(HC Žopy – Buldok Otrokovice)
21:40
(HC Rymice Bulls – HC Rychlov)
20:00
(AHK Kroměříž – HC Morkovice)
21:40
(HC Lobodice – HC Spartak Hulín)
20:00
(Red Devils – HC Kvasice)
21:40
(HC Senators – Rebels)
20:15
(HC Kvasice vs. HC Lobodice)
15:15
(HC Žopy vs. HC Jiskra Chropyně)
19:40
(AHK Kroměříž vs. Buldok Otrokovice)
18:00
(HC Senators vs. Red Devils)
21:40
(HC Rychlov vs. HC Spartak Hulín)
20:00
(HC Rymice Bulls vs. Rebels)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov vs. RHL Přerov)
20:00
(HC Morkovice vs. Kačeři Tlumačov)
21:40
(HC Rychlov vs. HC Lobodice)
21:40
(HC Senators vs. HC Kvasice)
20:00
(Rebels vs. HC Spartak Hulín)
21:10
(Red Devils vs. HC Rymice Bulls)
19:30
(RHL Přerov vs. Kačeři Tlumačov)
21:40
(HC Žopy vs. HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(AHK Kroměříž vs. HC Jiskra Chropyně)
20:45
(HC Morkovice vs. Buldok Otrokovice)
21:40
(HC Rymice Bulls – HC Senators)
21:40
(HC Lobodice – Rebels)
20:00
(HC Rychlov – HC Kvasice)
15:15
(HC Spartak Hulín – Red Devils)
21:40
(RHL Přerov – HC Morkovice)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov – AHK Kroměříž)
21:40
(Rebels – HC Rychlov)
21:40
(HC Lobodice – Red Devils)
20:00
(HC Senators – HC Spartak Hulín)
21:45
(HC Kvasice – HC Rymice Bulls)
19:30
(HC Žopy – RHL Přerov)
21:40
(AHK Kroměříž – Kačeři Tlumačov)
20:00
(Buldok Otrokovice – HC TJ Sokol Tovačov)
21:40
(HC Morkovice – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Jiskra Chropyně)
15:15
(Kačeři Tlumačov – Buldok Otrokovice)
21:10
(RHL Přerov – AHK Kroměříž)
19:30
(HC Žopy – HC Morkovice)
21:40
(HC Spartak Hulín – HC Rymice Bulls)
20:00
(HC Lobodice – HC Senators)
21:40
(HC Rychlov – Red Devils)
20:00
(Rebels – HC Kvasice)
21:40
(HC Rychlov – Kačeři Tlumačov)
15:15
(Buldok Otrokovice – HC Jiskra Chropyně)
19:40
(Red Devils – RHL Přerov)
18:00
(Rebels – HC Morkovice)
21:40
(AHK Kroměříž – HC Senators)
20:00
(HC Lobodice – HC Spartak Hulín)
21:40
(HC Morkovice – HC Rymice Bulls)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Žopy)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Senators)
15:15
(AHK Kroměříž – HC Lobodice)
21:10
(Rebels – HC Morkovice)
19:30
(HC Rymice Bulls – HC Senators)
21:40
(HC Žopy – Red Devils)
20:00
(RHL Přerov – HC Rychlov)
21:40
(HC Spartak Hulín – Buldok Otrokovice)
20:00
(Kačeři Tlumačov – HC Kvasice)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov vs. HC Jiskra Chropyně)
20:20
(Kačeři Tlumačov vs. HC Morkovice)
18:40
(HC Kvasice vs. RHL Přerov)
17:00
(Rebels vs. HC Rymice Bulls)
15:15
(HC Lobodice vs. HC Senators)
21:40
(HC Žopy vs. HC Rychlov)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov vs. HC Spartak Hulín)
21:40
(Buldok Otrokovice vs. AHK Kroměříž)
20:00
(HC Jiskra Chropyně vs. Red Devils)
21:40
(HC Žopy – HC Kvasice)
20:20
(HC Jiskra Chropyně – HC Rychlov)
18:40
(Buldok Otrokovice – HC Senators)
17:00
(Red Devils – HC Spartak Hulín)
20:30
(RHL Přerov – HC Morkovice)
21:40
(AHK Kroměříž – HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(Rebels – Kačeři Tlumačov)
21:40
(HC Rymice Bulls – HC Lobodice)
20:15
(AHK Kroměříž – Kačeři Tlumačov)
19:50
(HC Jiskra Chropyně – HC Kvasice)
18:10
(Rebels – RHL Přerov)
16:30
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Senators)
21:40
(Kačeři Tlumačov – HC Rymice Bulls)
20:00
(Buldok Otrokovice – HC Lobodice)
21:40
(HC Žopy – HC Morkovice)
20:00
(Red Devils – AHK Kroměříž)
21:40
(HC Spartak Hulín – HC Rychlov)
20:20
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Lobodice)
18:40
(HC Senators – Red Devils)
17:00
(HC Morkovice – HC Jiskra Chropyně)
15:15
(HC Rymice Bulls – Buldok Otrokovice)
21:40
(HC Žopy – Rebels)
20:00
(Kačeři Tlumačov – RHL Přerov)
21:40
(AHK Kroměříž – HC Rychlov)
20:00
(HC Spartak Hulín – HC Kvasice)
21:40
(Rebels – HC Jiskra Chropyně)
20:50
(HC Kvasice – AHK Kroměříž)
19:10
(HC Morkovice – HC Spartak Hulín)
17:30
(HC TJ Sokol Tovačov – Buldok Otrokovice)
21:15
(Red Devils – HC Lobodice)
21:10
(RHL Přerov – HC Rymice Bulls)
19:30
(HC Senators – HC Rychlov)
21:40
(Kačeři Tlumačov – HC Žopy)
20:15
(HC Lobodice – HC Rychlov)
21:10
(AHK Kroměříž – HC Morkovice)
19:30
(HC Žopy vs. RHL Přerov)
21:40
(Red Devils vs. Buldok Otrokovice)
20:00
(HC Senators vs. HC Kvasice)
21:40
(HC TJ Sokol Tovačov vs. HC Rymice Bulls)
20:00
(Kačeři Tlumačov vs. HC Jiskra Chropyně)
21:40
(Rebels vs. HC Spartak Hulín)
20:15
(HC Rychlov – Buldok Otrokovice)
20:20
(HC Kvasice – HC Lobodice)
18:40
(HC Žopy – HC Rymice Bulls)
17:00
(HC Morkovice – HC Senators)
21:40
(HC Spartak Hulín – Kačeři Tlumačov)
20:00
(RHL Přerov – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(Rebels – AHK Kroměříž)
21:40
(Red Devils – HC TJ Sokol Tovačov)
20:15
(Buldok Otrokovice – HC Kvasice)
19:30
(HC Rychlov – HC TJ Sokol Tovačov)
21:40
(HC Rymice Bulls – Red Devils)
20:00
(Rebels – HC Lobodice)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – HC Žopy)
20:15
(HC Spartak Hulín – RHL Přerov)
15:15
(Kačeři Tlumačov – HC TJ Sokol Tovačov)
20:40
(HC Lobodice – HC Morkovice)
18:40
(HC Senators – Rebels)
17:00
(Red Devils – HC Rychlov)
15:30
(HC Kvasice – HC TJ Sokol Tovačov)
21:40
(Buldok Otrokovice – HC Morkovice)
20:00
(Kačeři Tlumačov – HC Senators)
20:45
(HC Jiskra Chropyně – HC Rymice Bulls)
20:15
(AHK Kroměříž – RHL Přerov)
15:15
(HC Spartak Hulín – HC Žopy)
19:40
(HC Rymice Bulls – HC Kvasice)
18:00
(HC Rymice Bulls vs. HC Rychlov)
21:45
(RHL Přerov vs. HC Senators)
20:00
(Red Devils vs. HC KVASICE)
20:00
(HC Žopy vs. AHK Kroměříž)
21:40
(Kačeři Tlumačov vs. HC Lobodice)
20:15
(HC Jiskra Chropyně – HC Spartak Hulín)
16:15
(Buldok Otrokovice – Rebels)
21:30
(HC MORKOVICE – HC TJ Sokol Tovačov)
19:45
(HC KVASICE – HC Rychlov)
14:15
(HC MORKOVICE – Red Devils)
21:45
(AHK Kroměříž – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(Rebels – HC TJ Sokol Tovačov)
21:45
(HC Lobodice – RHL Přerov)
20:00
(HC Žopy – HC Senators)
21:45
(HC Spartak Hulín – HC Rymice Bulls)
20:00
(Kačeři Tlumačov – Buldok Otrokovice)
20:15
(AHK Kroměříž – HC Spartak Hulín)
20:45
(HC Jiskra Chropyně – HC Senators)
19:00
(HC Žopy – HC Lobodice)
17:15
(Red Devils – Rebels)
15:30
(Buldok Otrokovice – RHL Přerov)
13:45
(HC Rychlov – HC MORKOVICE)
19:45
(HC Jiskra Chropyně – HC Lobodice)
17:15
(Kačeři Tlumačov – Red Devils)
15:30
(RHL Přerov – HC TJ Sokol Tovačov)
11:00
(HC Žopy – Buldok Otrokovice)
09:15
(HC Spartak Hulín – HC Senators)
19:00
(AHK Kroměříž – HC Rymice Bulls)
17:15
(Rebels – HC Rychlov)
15:30
(HC Žopy – Kačeři Tlumačov)
18:30
(Buldok Otrokovice – RHL Přerov)
16:30
(HC Žopy vs. RHL Přerov)
19:00
(Kačeři Tlumačov vs. Buldok Otrokovice)
19:30
(Red Devils – HC Lobodice)
16:30
(HC Žopy – RHL Přerov)
20:00
(Kačeři Tlumačov – Buldok Otrokovice)
20:00
(Buldok Otrokovice – HC Spartak Hulín)
20:45
(HC Lobodice – HC Rymice Bulls)
20:15
(Red Devils – Rebels)
18:15
(Buldok Otrokovice – HC Spartak Hulín)
16:30
(HC Žopy – HC Rychlov)
20:00
(Kačeři Tlumačov – HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – RHL Přerov)
20:45
(Rebels – HC Rymice Bulls)
20:15
(Red Devils – HC Lobodice)
20:15
(Buldok Otrokovice – HC Spartak Hulín)
18:30
(HC Žopy vs. HC Rychlov)
20:00
(Kačeři Tlumačov vs. HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – RHL Přerov)
20:45
(Red Devils – HC Rymice Bulls)
20:45
(HC Lobodice – Rebels)
18:45
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Senators)
20:00
(AHK Kroměříž – HC Rychlov)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Senators)
19:30
(AHK Kroměříž – HC Rychlov)
20:45
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Rymice Bulls)
17:00
(Rebels – HC Lobodice)
21:15
(HC Senators – HC Rychlov)
19:30
(HC Lobodice – HC Rychlov)
21:45
(Kačeři Tlumačov – RHL Přerov)
20:00
(HC Žopy – Buldok Otrokovice)
21:00
(HC Jiskra Chropyně – AHK Kroměříž)
20:45
(HC Senators – Red Devils)
20:15
(HC Lobodice – HC Rychlov)
21:15
(HC TJ Sokol Tovačov – Rebels)
19:30
(HC Spartak Hulín – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(HC Žopy – AHK Kroměříž)
20:00
(Kačeři Tlumačov – Buldok Otrokovice)
20:45
(Rebels – HC Rymice Bulls)
20:15
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Rychlov)
21:15
(Red Devils – HC Lobodice)
19:30
(Buldok Otrokovice – RHL Přerov)
20:00
(Kačeři Tlumačov – AHK Kroměříž)
20:00
(HC Žopy – HC Spartak Hulín)
20:45
(HC Rychlov – HC Rymice Bulls)
21:15
(HC Lobodice – HC Senators)
21:15
(HC TJ Sokol Tovačov – Red Devils)
19:30
(HC Žopy – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(HC Spartak Hulín – Kačeři Tlumačov)
20:00
(AHK Kroměříž – RHL Přerov)
20:45
(HC Rychlov – Rebels)
21:00
(Red Devils – HC Rymice Bulls)
21:15
(HC Senators – HC TJ Sokol Tovačov)
19:30
(AHK Kroměříž – Buldok Otrokovice)
20:00
(Kačeři Tlumačov – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(HC Spartak Hulín – RHL Přerov)
20:45
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Lobodice)
20:45
(HC Senators – HC Rymice Bulls)
18:45
(Rebels – Red Devils)
17:00
(HC Spartak Hulín vs. Buldok Otrokovice)
20:00
(HC Žopy vs. Kačeři Tlumačov)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – RHL Přerov)
20:45
(Red Devils – HC Rychlov)
21:00
(HC Senators – Rebels)
20:00
(HC Rymice Bulls – HC Lobodice)
18:15
(HC Spartak Hulín – AHK Kroměříž)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – Buldok Otrokovice)
20:30
(HC Žopy – RHL Přerov)
20:45
(Rebels – HC Rymice Bulls)
20:00
(Red Devils vs. AHK Kroměříž)
20:45
(Kačeři Tlumačov – Buldok Otrokovice)
21:00
(HC Žopy – HC Senators)
21:20
(HC Spartak Hulín – HC Lobodice)
19:35
(HC Jiskra Chropyně – HC TJ Sokol Tovačov)
21:45
(RHL Přerov – HC Rychlov)
20:00
(Red Devils – HC Rymice Bulls)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – HC Rychlov)
19:00
(HC Žopy – HC Lobodice)
20:15
(HC Spartak Hulín – HC TJ Sokol Tovačov)
21:15
(Kačeři Tlumačov – HC Senators)
19:30
(RHL Přerov – Rebels)
21:45
(AHK Kroměříž – Buldok Otrokovice)
20:00
(AHK Kroměříž – HC Senators)
20:00
(Red Devils – Buldok Otrokovice)
20:45
(Kačeři Tlumačov – HC Lobodice)
20:15
(RHL Přerov – HC Rymice Bulls)
18:15
(HC Žopy – HC TJ Sokol Tovačov)
16:30
(HC Jiskra Chropyně – Rebels)
21:45
(HC Spartak Hulín – HC Rychlov)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – RHL Přerov)
20:00
(Buldok Otrokovice – HC Rymice Bulls)
20:45
(HC Žopy vs. HC Rychlov)
20:15
(HC Spartak Hulín vs. Rebels)
18:15
(Red Devils vs. HC Senators)
16:30
(Kačeři Tlumačov – HC TJ Sokol Tovačov)
21:45
(AHK Kroměříž – HC Lobodice)
20:00
(HC Jiskra Chropyně – HC Rymice Bulls)
20:30
(HC Lobodice – Red Devils)
20:45
(AHK Kroměříž – HC TJ Sokol Tovačov)
20:45
(Kačeři Tlumačov – HC Rychlov)
21:15
(HC Senators – Buldok Otrokovice)
19:30
(HC Žopy – Rebels)
21:45
(HC Spartak Hulín – RHL Přerov)
20:00
(HC Spartak Hulín – HC Jiskra Chropyně)
20:00
(HC Senators – HC Rymice Bulls)
20:45
(HC Žopy – RHL Přerov)
20:00
(Kačeři Tlumačov – Rebels)
18:15
(AHK Kroměříž – HC Rychlov)
16:30
(Red Devils vs. HC TJ Sokol Tovačov)
21:45
(HC Lobodice vs. Buldok Otrokovice)
20:00
(Rebels – AHK Kroměříž)
20:00
(HC Lobodice – HC Senators)
20:45
(HC TJ Sokol Tovačov – Buldok Otrokovice)
20:15
(HC Spartak Hulín – HC Rymice Bulls)
21:15
(Kačeři Tlumačov – RHL Přerov)
19:30
(HC Žopy – HC Jiskra Chropyně)
21:45
(Red Devils – HC Rychlov)
20:00
(HC Rymice Bulls – HC Lobodice)
20:00
(Kačeři Tlumačov – HC Jiskra Chropyně)
20:45
(HC Žopy – HC Spartak Hulín)
20:45
(Rebels vs. Red Devils)
18:45
(AHK Kroměříž vs. RHL Přerov)
17:00
(Buldok Otrokovice vs. HC Rychlov)
21:45
(HC TJ Sokol Tovačov vs. HC Senators)
20:00
(HC Rychlov – HC Senators)
20:00
(HC TJ Sokol Tovačov – HC Lobodice)
20:45
(HC Žopy – HC Rymice Bulls)
20:15
(Buldok Otrokovice – Rebels)
18:45
(RHL Přerov – Red Devils)
17:00
(AHK Kroměříž – HC Jiskra Chropyně)
21:45
(Kačeři Tlumačov – HC Spartak Hulín)
20:00
(HC Rymice Bulls – HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(HC Lobodice – HC Rychlov)
20:45
(HC Spartak Hulín – AHK Kroměříž)
20:15
(HC Jiskra Chropyně –Red Devils)
21:15
(Kačeři Tlumačov – HC Žopy)
19:30
(RHL Přerov – Buldok Otrokovice)
21:45
(Rebels – HC Senators)
20:00
(HC Rychlov – HC TJ Sokol Tovačov)
20:00
(Kačeři Tlumačov – HC Rymice Bulls)
20:45
(RHL Přerov – HC Senators)
21:00
(HC Spartak Hulín – Red Devils)
19:30
(AHK Kroměříž – HC Žopy)
17:45
(Rebels – HC Lobodice)
21:45
(HC Jiskra Chropyně – Buldok Otrokovice)
20:00
(AHK Kroměříž – Kačeři Tlumačov)
20:00
(HC Žopy – Red Devils)
21:15
(HC Lobodice – RHL Přerov)
19:30
(Rebels – HC TJ Sokol Tovačov)
20:45
(HC Rymice Bulls – HC Rychlov)
20:30
(HC Spartak Hulín – Buldok Otrokovice)
18:45
(HC Jiskra Chropyně – HC Senators)
17:00
(Kačeři Tlumačov – Red Devils)
18:45
(RHL Přerov – HC TJ Sokol Tovačov)
17:00
(Rebels vs. HC Rymice Bulls)
21:45
(Red Devils vs. AHK Kroměříž)
20:00
(Kačeři Tlumačov vs. Buldok Otrokovice)
20:00
(HC Žopy vs. HC Senators)
20:45
(HC Spartak Hulín vs. HC Lobodice)
20:00
(HC Jiskra Chropyně vs. HC TJ Sokol Tovačov)
21:15
(RHL Přerov vs. HC Rychlov)
19:30
(Red Devils vs. HC Rymice Bulls)
21:45
(HC Jiskra Chropyně vs. HC Rychlov)
20:00

Základním záměrem a smyslem založení hobby hokeje KAMHL je sdružování hráčů rekreačního ledního hokeje na KROMĚŘÍŽSKU a okolí, kteří berou sport jako doplněk svého životního stylu. Rozhodně neslouží k projevování nesplněných ambicí jednotlivců či družstev. Zakladatelem hokejové ligy byl v roce 2013 Petr Dostál.

První ročník hokejové ligy byl sehrán v sezóně 2013-2014 s počtem dokonce 12 mužstev. Pro další ročníky hokejové ligy se může průběžně počet mužstev měnit, a to podle počtu přihlášených. Sekretářem ligy je Petr Dostál - 602 772 998. Ostatní funkcionáři, jako disciplinární komise apod., budou jmenováni každý rok při setkání zástupců jednotlivých sportovních kolektivů, a to před zahájením každého ročníku.

Povinnost přihlásit se do soutěže KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA je do 31.července každého roku. Přihláškou se rozumí písemný přehled hráčů (jméno, příjmení, rok narození, podpis, fotka pro jednoduchou registračku) s uvedením názvu týmu a vedoucího družstva (zástupce pro jednání), s uvedením barvy dresů, odevzdaný sekretáři KHL. K tomuto účelu obdrží každé družstvo čistou přihlášku (soupisku). Tuto přihlášku je nutné doručit sekretáři KAMHL v originále s originálními podpisy, kde každý hráč podpisem stvrzuje, že se přihlašuje do KAMHL v konkrétním ročníku. Dále zde stvrzuje, že soutěž odehraje na vlastní nebezpečí a že není registrovaným hráčem ČSLH.

Kroměřížská amatérská hokejová liga

Nezaujme vás některá z nabídek?

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

2990,-Kč

Zobrazit všechny nabídky