KULTURNÍ AKCE MOHOU BÝT PŘESUNUTY NEBO ZRUŠENY. Informujte se prosím vždy u pořadatele.

Marek Jelínek – Dobroběžník v Africe (NOVÉ DATUM, VSTUPENKY LZE VRÁTIT NA POKLADNÁCH DK)

Cena: 150 Kč
předprodej: 120 Kč
Více informací:
Odkaz na stránky akce
Termíny akce:
18:00

Náhradní termín je přesunut z 13. 10. na 3. 3. 2021 v 18:00 do Klubu Starý pivovar. Zakoupené vstupenky se neprodlužují a lze je vrátit na pokladnách DK. 

Afrika? Co si o nás myslí? A my o ní?

Marek Jelínek, dokumentarista a fotograf, procestoval v pořadí třetí kontinent, Afriku. Jeho cesta vedla z Kapského města do Ugandy. Zdokumentoval celkem šest zemí a jak sám říká: „Afrika vypadá a žije úplně jinak, než jak je nám často prezentováno.“ Přes čtvrt roku vedl rozhovory s Jihoafričany, Mosambičany a Malawijci a na vlastní kůži zažil, jaké to je být nevítaným hostem v zemi, které sám pomáhá.

„Afrika pro mě byla jedno velké překvapení. Díky koloběžce, která je na cestách mým dopravním prostředkem, jsem se dostal doslova až do rodin místních a ptal jsem se a ptal. Co si myslíš o nás lidech z Evropy? Jaké sny mají lidé tohoto kontinentu a jak žijí? Opravdu tu máte hladové děti? Dozvěděl jsem se hodně zajímavých věcí a udělal si obrázek o tom, jak to s tou Afrikou vlastně je, s pomáháním, hodnotami, politikou a jedno vám řeknu - Afrika vypadá a žije úplně jinak."


Nezaujme vás některá z nabídek?

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

5500,-Kč

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Zobrazit všechny nabídky