Kroměřížská hokejová liga

Místo: Zimní stadion
Vstup zdarma
Více informací:
Odkaz na stránky akce
Termíny akce:
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:45
(STS Vážany ZDO – HC Horny Dogs)
17:00
(HK Plačkov – Masaro UH)
18:40
(TJ Sokol Chomýž – Vikings Slušovice)
20:30
(HC Reds – HC Holešov Gators)
20:45
(Vikings Slušovice – HC Reds)
17:00
(Masaro UH – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
20:30
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž)
17:00
(HC Reds – HC Horny Dogs)
18:40
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
20:30
(STS Vážany ZDO – Masaro UH)
20:45
(HC Horny Dogs – TJ Sokol Chomýž)
20:00
Ukázat i minulé termíny Skrýt minulé termíny
(HK Plačkov – HC Horny Dogs)
20:30
(HC Holešov Gators – TJ Sokol Chomýž)
18:40
(HC Reds – Masaro UH)
17:00
(TJ Sokol Chomýž – HC Reds)
20:45
(Masaro UH – HC Horny Dogs)
20:30
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
17:00
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
20:45
(TJ Sokol Chomýž – Masaro UH)
20:30
(Vikings Slušovice – HC Horny Dogs)
18:40
(HC Reds – STS Vážany ZDO)
17:00
(Masaro UH – Vikings Slušovice)
20:45
(HK Plačkov – HC Reds)
21:40
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž)
20:30
(HC Horny Dogs – HC Holešov Gators)
18:45
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
20:45
(HC Reds – HC Horny Dogs)
20:30
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž)
18:40
(STS Vážany ZDO – Masaro UH)
17:00
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
20:45
(Masaro UH – HC Holešov Gators)
20:30
(Vikings Slušovice – HC Reds)
18:40
(HC Horny Dogs – TJ Sokol Chomýž)
17:00
(STS Vážany ZDO – HC Horny Dogs)
20:45
(HK Plačkov – Masaro UH)
21:00
(HC Reds – HC Holešov Gators)
19:00
(TJ Sokol Chomýž – Vikings Slušovice)
17:15
(HC Reds – Masaro UH)
20:45
(HC Holešov Gators – TJ Sokol Chomýž)
20:30
(HK Plačkov – HC Horny Dogs)
18:40
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
17:00
(Masaro UH – HC Horny Dogs)
20:45
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
21:00
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž)
19:10
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
17:30
(Vikings Slušovice – HC Horny Dogs)
20:45
(TJ Sokol Chomýž – Masaro UH)
20:45
(HC Reds – STS Vážany ZDO)
18:40
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
17:00
(HK Plačkov vs. HC Reds)
20:45
(HC Horny Dogs vs. HC Holešov Gators)
20:30
(STS Vážany ZDO vs. TJ Sokol Chomýž)
18:40
(Masaro UH vs. Vikings Slušovice)
17:00
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž)
20:45
(STS Vážany ZDO – Masaro UH)
20:30
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
18:40
(HC Reds – HC Horny Dogs)
17:00
(HC Holešov Gators – Masaro UH)
20:45
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
20:30
(HC Horny Dogs – TJ Sokol Chomýž)
18:40
(Vikings Slušovice – HC Reds)
17:00
(HC Reds vs. HC Holešov Gators)
20:45
(TJ Sokol Chomýž vs. Vikings Slušovice)
20:30
(STS Vážany ZDO vs. HC Horny Dogs)
18:40
(HK Plačkov vs. Masaro UH)
17:00
(HK Plačkov – HC Reds // O TITUL, O POHÁR, O VŠECKO)
17:00
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators // O BRONZ!!!)
15:00
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
18:40
(HC Reds – STS Vážany ZDO)
17:00
(HC Reds – STS Vážany ZDO)
20:20
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
18:40
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:00
(HC Reds – Hanák Team Kroměříž)
20:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
18:15
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
20:30
(STS Vážany ZDO vs. Vikings Slušovice)
18:40
(HC Reds vs. Hanák Team Kroměříž)
17:00
(HK Plačkov – HC Reds)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:40
(HC Holešov Gators – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
18:40
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
17:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – Vikings Slušovice)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:40
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:45
(HK Plačkov – HC Reds)
20:30
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
18:40
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(HC Reds – STS Vážany ZDO)
20:45
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:30
(HC Reds – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
20:45
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
21:15
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:20
(HC Reds – Vikings Slušovice)
17:45
(HK Plačkov – HC Reds)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:40
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
18:40
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
17:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – Vikings Slušovice)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:40
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
17:00
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
18:40
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:30
(HC Reds – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
17:00
(HC Reds vs. STS Vážany ZDO)
20:30
(Hanák Team Kroměříž vs. HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(HK Plačkov vs. HC Holešov Gators)
20:30
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum vs. STS Vážany ZDO)
18:40
(HC Reds vs. Vikings Slušovice)
17:00
(HK Plačkov – HC Reds)
20:30
(HC Holešov Gators – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
18:40
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
17:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – Vikings Slušovice)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:40
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
20:45
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
20:15
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:30
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
20:30
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
18:40
(HC Reds – HC Holešov Gators)
17:00
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
20:30
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – STS Vážany ZDO)
18:40
(HC Reds – Vikings Slušovice)
17:00
(HK Plačkov – HC Reds / FINÁLE, ZÁPAS O TITUL A TROFEJ)
18:15
(Vikings Slušovice – STS Vážany ZDO / BITVA O BRONZ)
16:00
(HC Reds vs. STS Vážany ZDO)
20:45
(HK Plačkov vs. Vikings Slušovice)
17:30
(HC Reds vs. STS Vážany ZDO)
18:00
(HK Plačkov vs. Vikings Slušovice)
20:00
(STS Vážany ZDO vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:45
(Vikings Slušovice vs. HC Holešov Gators)
20:30
(STS Vážany ZDO vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
17:00
(HK Plačkov – BAREX)
20:45
(Vikings Slušovice –HC Holešov Gators)
20:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
17:00
(HK Plačkov – BAREX)
20:45
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:40
(HC Holešov Gators – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(HC Reds – Barex)
20:45
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
18:40
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
17:00
(HC Holešov Gators – Barex)
20:45
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:40
(Vikings Slušovice –TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(HK Plačkov – BAREX)
20:45
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
20:30
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:45
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – Barex)
20:30
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
18:40
(HC Reds – HC Holešov Gators)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – Barex)
20:45
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
20:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(HC Reds – Vikings Slušovice)
17:00
(Barex – Vikings Slušovice)
20:45
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Barex – STS Vážany ZDO)
20:45
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:00
(STS Vážany ZDO – Barex)
20:45
(HK Plačkov – HC Reds)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:40
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
17:00
(HC Reds – Barex)
20:45
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
18:40
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
17:00
(HC Holešov Gators – Barex)
20:45
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:40
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
20:45
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
20:30
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(HK Plačkov – BAREX)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:45
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – Barex)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HK Plačkov)
18:40
(HC Reds – HC Holešov Gators)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – Barex)
20:45
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
20:30
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – STS Vážany ZDO)
18:40
(Vikings Slušovice – HC Reds)
17:00
(Vikings Slušovice – Barex)
20:45
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
20:45
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(STS Vážany ZDO – Barex)
20:45
(HK Plačkov – HC Reds)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:40
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
17:00
(HC Reds vs. Barex)
20:45
(HK Plačkov vs. Vikings Slušovice)
21:10
(STS Vážany ZDO vs. HC Holešov Gators)
19:30
(HC Holešov Gators vs. Barex)
20:45
(HK Plačkov vs. STS Vážany ZDO)
20:30
(Hanák Team Kroměříž vs. HC Reds)
18:40
(Vikings Slušovice vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
20:45
(Vikings Slušovice – HC Holešov Gators)
20:30
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(Barex – HK Plačkov)
17:00
(Barex – Vikings Slušovice)
21:40
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:45
(Barex – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
18:40
(HC Reds – HC Holešov Gators)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – Barex)
20:45
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
20:30
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – STS Vážany ZDO)
18:40
(HC Reds – Vikings Slušovice)
17:00
(Barex – Vikings Slušovice)
20:45
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(O ZLATO // Vikings Slušovice vs. Hanák Team Kroměříž)
19:00
(O BRONZ // HK Plačkov vs. STS Vážany ZDO)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:00
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
20:00
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
18:40
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
18:40
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
17:00
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
19:00
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
21:15
(STS Vážany ZDO vs. HC Reds)
20:15
(Hanák Team Kroměříž vs. HC Holešov Gators)
20:20
(HK Plačkov vs. BAREX)
18:40
(Vikings Slušovice vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
20:30
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(HK Plačkov – BAREX)
17:00
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
20:00
(HC Reds – Barex)
20:20
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
20:00
(HC Holešov Gators – Barex)
20:20
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – Barex)
20:00
(HC Reds – Vikings Slušovice)
20:20
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
18:40
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – STS Vážany ZDO)
17:00
(STS Vážany ZDO – Barex)
20:00
(HK Plačkov – HC Reds)
20:20
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
20:00
(Vikings Slušovice – HC Holešov Gators)
20:20
(HK Plačkov – Barex)
18:40
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Vikings Slušovice – STS Vážany ZDO)
20:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – Barex)
20:20
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
18:40
(HC Reds – HC Holešov Gators)
17:00
(HC Reds – STS Vážany ZDO)
21:40
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:00
(Vikings Slušovice – Barex)
21:40
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
20:00
(Barex – STS Vážany ZDO)
20:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:40
(HK Plačkov – HC Reds)
17:00
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
20:00
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HC Reds – Barex Chropyně)
18:40
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
17:00
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:00
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
20:30
(Barex Chropyně – HC Holešov Gators)
18:40
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
17:00
(Hanák Team Kroměříž vs. STS Vážany ZDO)
20:00
(HK Plačkov vs. Barex Chropyně)
20:30
(Vikings Slušovice vs. HC Holešov Gators)
18:40
(HC Reds vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:00
(Barex Chropyně – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:30
(HK Plačkov – Hanák Team Kroměříž)
18:40
(HC Reds – HC Holešov Gators)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – Barex Chropyně)
20:00
(HC Reds – Vikings Slušovice)
20:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:40
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
17:00
(HC Reds – STS Vážany ZDO)
20:00
(Barex Chropyně – Vikings Slušovice)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
20:00
(Barex Chropyně – STS Vážany ZDO)
20:15
(HK Plačkov – HC Reds)
20:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
15:45
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
20:00
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:50
(HC Reds – Barex Chropyně)
18:10
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
16:30
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:00
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:40
(Barex Chropyně – HC Holešov Gators)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
20:00
(HK Plačkov – Barex Chropyně)
20:30
(Vikings Slušovice – HC Holešov Gators)
18:40
(HC Reds – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
20:00
(HC Reds – HC Holešov Gators)
20:30
(Hanák Team Kroměříž – HK Plačkov)
18:40
(Barex Chropyně – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:00
(Hanák Team Kroměříž – Barex Chropyně)
20:00
(HC Reds – Vikings Slušovice)
20:30
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – STS Vážany ZDO)
18:40
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
17:00
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
20:00
(Barex Chropyně – Vikings Slušovice)
21:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
19:45
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
18:00
(HK Plačkov vs. HC Reds)
18:30
(Hanák Team Kroměříž vs. STS Vážany ZDO)
16:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
19:00
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
17:15
09:04
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
19:30
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
17:00
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – STS Vážany ZDO)
20:00
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
20:00
(HC Reds – Barex Chropyně)
19:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
20:45
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:15
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
16:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
21:10
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
19:30
(HC Reds – Barex Chropyně)
18:15
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
16:30
(Barex Chropyně – STS Vážany ZDO)
21:10
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:15
(HK Plačkov – HC Reds)
16:30
(HK Plačkov vs. Vikings Slušovice)
21:10
(Hanák Team Kroměříž vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:30
(STS Vážany ZDO vs. HC Holešov Gators)
18:45
(HC Reds vs. Barex Chropyně)
17:00
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
21:10
(Barex Chropyně – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:15
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
16:30
(HK Plačkov – Barex Chropyně)
21:10
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Reds)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
18:15
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
16:30
(HC Holešov Gators – HC Reds)
21:10
(Hanák Team Kroměříž – HK Plačkov)
19:30
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
19:15
(Barex Chropyně – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
17:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
21:10
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – Barex Chropyně)
18:15
(HC Reds – Vikings Slušovice)
16:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
21:10
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:30
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
19:00
(Barex Chropyně – Vikings Slušovice)
17:15
(Barex Chropyně – STS Vážany ZDO)
21:10
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:45
(HK Plačkov – HC Reds)
17:00
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
21:10
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:30
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
19:00
(HC Reds – Barex Chropyně)
17:15
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – Vikings Slušovice)
21:10
(Barex Chropyně – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
19:15
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
17:30
(HK Plačkov – Barex Chropyně)
21:10
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Reds)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – STS Vážany ZDO)
19:00
(HC Holešov Gators – Vikings Slušovice)
17:15
(HC Holešov Gators – HC Reds)
20:45
(Hanák Team Kroměříž – HK Plačkov)
20:45
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
18:15
(Barex Chropyně – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
16:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
21:10
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – Barex Chropyně)
18:15
(HC Reds – Vikings Slušovice)
16:30
(Hanák Team Kroměříž vs. HC Holešov Gators)
21:10
(HK Plačkov vs. TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:30
(STS Vážany ZDO vs. HC Reds)
18:15
(Barex Chropyně vs. Vikings Slušovice)
16:30
(Barex Chropyně – STS Vážany ZDO)
21:10
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – Vikings Slušovice)
18:45
(HK Plačkov – HC Reds)
17:00
(HK Plačkov – Vikings Slušovice)
21:10
(Hanák Team Kroměříž – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:30
(STS Vážany ZDO – HC Holešov Gators)
18:15
(HC Reds – Barex Chropyně)
16:30
(Vikings Slušovice – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
21:10
(Barex Chropyně – HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Reds)
18:15
(HK Plačkov – STS Vážany ZDO)
16:30
(HK Plačkov vs. Barex Chropyně)
21:15
(TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum vs. HC Reds)
19:30
(Hanák Team Kroměříž vs. STS Vážany ZDO)
18:45
(HC Holešov Gators vs. Vikings Slušovice)
17:00
(HC Holešov Gators – HC Reds)
21:15
(Hanák Team Kroměříž – HK Plačkov)
19:30
(STS Vážany ZDO – Vikings Slušovice)
18:15
(Barex Chropyně – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
16:30
(STS Vážany ZDO – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
21:15
(HK Plačkov – HC Holešov Gators)
19:30
(HC Reds – Vikings Slušovice)
18:15
(Hanák Team Kroměříž – Barex Chropyně)
16:30
(Hanák Team Kroměříž – HC Holešov Gators)
21:15
(HK Plačkov – TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum)
19:30
(Barex Chropyně – Vikings Slušovice)
19:00
(STS Vážany ZDO – HC Reds)
17:15
(STS Vážany ZDO vs. HC Reds)
19:30
(HK Plačkov vs. TJ Sokol Chomýž - Sportcentrum)
20:45
(Hanák Team Kroměříž vs. HC Holešov Gators)
18:40
(Barex Chropyně vs. Vikings Slušovice)
17:00
(Barex Chropyně vs. STS Vážany ZDO)
21:10
(Hanák Team Kroměříž vs. Vikings Slušovice)
19:30
(TJ Sokol Chomýž - Sportcentrum vs. HC Holešov Gators)
18:40
(HK Plačkov vs. HC Reds)
17:00
(HC Reds vs. Barex Chropyně)
21:10
(STS Vážany ZDO vs. HC Holešov Gators)
19:30
(Hanák Team Kroměříž vs. TJ Sokol Chomýž - Sportcentrum)
18:40
(HK Plačkov vs. Vikings Slušovice)
17:00
(Hanák Team Kroměříž vs. HC Reds)
21:10
(Barex Chropyně vs. HC Holešov Gators)
19:30
(HK Plačkov vs. STS Vážany ZDO)
18:10
(Vikings Slušovice vs. TJ Sokol Chomýž - Sportcentrum)
16:30

Základním záměrem a smyslem založení hobby hokeje KHL je sdružování hráčů rekreačního ledního hokeje na KROMĚŘÍŽSKU a okolí, kteří berou sport jako doplněk svého životního stylu. Rozhodně neslouží k projevování nesplněných ambicí jednotlivců či družstev.

Zakladatelem hokejové ligy byla firma KROMTRANS, spol. s r.o., která rovněž zajišťovala prezentaci hokejové ligy až do sezómy 2008/2009, kdy se pořádání soutěže vzdala.Od sezóny 2009/2010  záštitu nad soutěží převzal přímo HK Kroměříž a má veškeré pravomoci řídit soutěž stejně jako dříve KROMTRANS.

Kroměřížská hokejová liga

Nezaujme vás některá z nabídek?

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

3990,-Kč

Zobrazit všechny nabídky