Koncert Společná věc 2019

Cena: 150 Kč
zlevněné vstupné - studenti, senioři, ZTP - 120 Kč
Více informací:
Odkaz na stránky akce
Akce už proběhla
Ukázat i minulé termíny Skrýt minulé termíny
19:00

Přijměte pozvání na koncert Společná věc, který se uskuteční V Domě kultury Kroměříž 1. 3. 2019 od 19 h. Hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce přináší neopakovatelný umělecký zážitek. V letošním roce se návštěvníci mohou těšit například na skladbu Atlantis, která je parafrází na osud kultury, již dnes známe pouze z mýtů.

I ve skladbě Duch uvidíte obrazy fraktálních rovin uvedených v život svou barevnou jedinečností a výjimečností. Ve skladbě Patria Deum vás bude provázet pohled do hlubokého i blízkého vesmíru.

Unikátní rezonance zvuku tohoto nástroje působí na celou bytost posluchače a duchovně ji ladí, snad nejlépe to vyjadřuje slovo „muzikoterapie“. Na závěr budete mít možnost zvuk nejenom slyšet, ale také cítit a vidět. To vše při pohledu na vodní hladinu, která je uvnitř tohoto unikátního nástroje a při fortissimech dokonce levituje tisíci kapiček do výšky.

Informace o koncertech naleznete na webových stránkách.www.dub.cz Předprodej vstupenek: e-shop www.dub.cz, Antikvariát Bradík, Riegrovo nám. 134/63, info: tel.:773618978

Koncert Společná věc 2019

Nezaujme vás některá z nabídek?

Relax pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v pokoji standard.

3990,-Kč

Třídenní balíček – Kroměříž na dlani

Hotel Octárna

Vychutnejte si tři dny odpočinku v Oáze klidu v srdci Kroměříže.

4190,-Kč

Zobrazit všechny nabídky